Środa: Policja poszukuje właściciela roweru Fot. Komenda Powiatowa Policji w Środzie

Środa: Policja poszukuje właściciela roweru

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W centrum Środy pozostawiony został rower, który zabezpieczyli policjanci. Właściciel jednośladu proszony jest o kontakt z dzielnicowym sierż. Romanem Stolarkiem.

Jak informuje średzka policja pod koniec sierpnia mieszkaniec Środy zauważył rower pozostawiony przez dłuższy czas przy płocie w rejonie centrum miasta. Policjanci zabezpieczyli jednoślad, jednak do chwili obecnej nie ustalono właściciela.

Właściciel roweru proszony jest o kontakt z dzielnicowym, sierżantem Romanem Stolarskiem pod numerem telefonu: 786 936 512 lub całodobowo z dyżurnym jednostki w Środzie Wlkp. pod numerem 61 286 72 11.

Janusz

Absolwent gospodarki przestrzennej i technikum drogowego, jednak z pasji wybrał dziennikarstwo. Pracował m.in. w poznańskim oddziale Onet.pl, w "Głosie Wielkopolskim" i Radiu Emaus. Od 14 lat tworzy swój własny portal Lazarz.pl, a od niedawna również InfoKostrzyn.pl. Lubi informować opinię publiczną o tym co się dzieje. Interesuje się w szczególności inwestycjami, transportem i sprawami społecznymi.

Jeśli masz sprawę, która wymaga interwencji: j.ludwiczak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.