GPŚ - Usługi graficzne

Środa: MPECWiK ostrzega przed oszustami

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zarząd Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, Wodociągów i Kanalizacji w Środzie informuje, że w ostatnim okresie na terenie gminy pojawiły się osoby podające się za pracowników spółki.

Oszuści pod pretekstem kontroli lub awarii wejść do domów bądź mieszkań. Po wejściu pragną wykorzystać nieuwagę mieszkańców, okradają ich z pieniędzy lub cennych przedmiotów. - Pragniemy podkreślić, że osoby te nie mają upoważnienia MPECWiK do kontaktowania się z naszymi odbiorcami. Informujemy również, że pracownicy wodociągów zaopatrzeni są w firmowe identyfikatory oraz imienne upoważnienia podpisane przez zarząd spółki, które mają obowiązek każdorazowo okazywać, gdy wchodzą do mieszkań czy domów. Przypominamy także, że nasi pracownicy nie pobierają żadnych opłat za wykonane czynności - czytamy w informacji zamieszczonej przez Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Wodociągów i Kanalizacji.

Zarząd spółki prosi klientów o zachowanie ostrożności, a w przypadku zaistnienia takich sytuacji prosimy o kontakt z MPECWiK pod nr tel. 61 285 35 18; telefon alarmowy 994, 61 285 34 86 lub z policją nr tel. 997.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ