GPŚ - Usługi graficzne

Środa: Pijani awanturnicy na Osiedlu Młodych

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W sobotę 21 września w nocy do policyjnego aresztu trafiło dwóch mężczyzn. Powodem był alkohol i agresywne zachowanie. Policjanci zauważyli grupę mężczyzn, którzy w okolicy Osiedla Młodych spożywali alkohol.

Funkcjonariusze wracając z innej interwencji i od razu podjęli czynności wobec młodych mieszkańców Środy. Okazało się, że dwóch z nich było wulgarnych i awanturniczo się zachowywało. Powodem był alkohol, który spożywał jeden z nich.

Mężczyźni utrudniali mundurowym czynności, nie wykonywali ich poleceń, byli agresywni. Znajdowali się pod wyraźnym działaniem procentów. Policjanci zatrzymali obu mężczyzn i przewieźli do komendy, gdzie zostali osadzeni w policyjnym areszcie. 24-latek miał w organizmie 1,30 promila, jego starszy o dwa lata kompan blisko 2 promile. Za swoje czyny zostaną rozliczeni przez sąd.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ