Małe średzkie „mikołajki” tańcząc i śpiewając umiliły spotkanie seniorów w Domu Pogodnej Jesieni. Małe średzkie „mikołajki” tańcząc i śpiewając umiliły spotkanie seniorów w Domu Pogodnej Jesieni.

Dzieci dla seniorów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W poniedziałek 4 grudnia najmłodsza grupa taneczna (4-6 lat) udała się wraz ze swoją instruktorką, Bogusławą Błoszyk, oraz dyrektor średzkiego Ośrodka Kultury do Domu Pogodnej Jesieni.

Tam odbyło się świąteczne spotkanie pt. „Kochajmy naszych Seniorów”. Tancerze zatańczyli przed seniorami, a wokalistki Marysi Plucińskiej zaśpiewały kolędy. Życzenia świąteczne złożyła seniorom dyrektor OK, Ewa Kusik. Dzieci rozdawały każdemu seniorowi opłatki. Ponadto seniorzy otrzymali wiele pięknych świątecznych kwiatów, choinek i kartek świątecznych wykonanych przez dzieci z OK na zajęciach plastycznych.
Te chwile sprawiły wszystkim wiele radości.
Warto wspomnieć, że 2-3 grudnia czterdziestoosobowa grupa tancerzy z Ośrodka Kultury wyjechała na dwudniowe Warsztaty do Łodzi.
– To były – jak mówi Bogusława Błoszyk – kolejne wspaniałe warsztaty taneczne, podczas których nasi najlepsi tancerze z Ośrodka Kultury mogli wiele nauczyć się od mistrzów tańca, by wnieść tę wiedzę w swoje zajęcia.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.