×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 55

Rehabilitacja jest jedyną szansą dla Patryka na powrót do zdrowia. Rehabilitacja jest jedyną szansą dla Patryka na powrót do zdrowia. Fot. www.siepomaga.pl

Pławce: Ucierpiał w wypadku, rodzina prosi o pomoc

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Trwa zbiórka pieniędzy na rehabilitację 23-letniego Patryka Przygody z Pławiec (gm. Środa), który w ubiegłym roku doznał poważnego wypadku na drodze.

Zbiórka jest prowadzona na portalu siepomaga.pl.

– Patryk nad ranem, kiedy było jeszcze ciemno wyjechał do pracy. Nie spodziewał się niczego nieoczekiwanego. Kierowca tira, który jechał z naprzeciwka zaczął mu mrugać długimi światłami. Syn nie wiedział dlaczego, ale gdy zobaczył było już za późno. Długie światła ciężarówki oślepiły go chwilowo i nie zdążył zareagować na czas. W poprzek drogi stała naczepa tira, który wjeżdżał do pobliskiej firmy. Po drodze nie było żadnego oznaczenia, nikt nie kierował ruchem. Patryk wbił się z impetem w naczepę – pisze ojciec Patryka.

Życie Pawła było zagrożenie, a lekarze bardzo długo walczyli z ustabilizowaniem jego stanu. Teraz powoli wraca do zdrowia, jednak wymaga to stałej i długotrwałej rehabilitacji. Wszystkie rodzinne oszczędności zostały wydane, dlatego ojciec Patryka prosi o pomoc internautów. Patryka można wesprzeć wpłatą poprzez stronę: www.siepomaga.pl/patryk-przygoda.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś temat, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.