Sławomir Bednarek przez ostatni miesiąc podróżował rowerem po Polsce. Sławomir Bednarek przez ostatni miesiąc podróżował rowerem po Polsce.

Środa: Parowóz i rowerowe gawędy

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zbliża się ostatni czerwcowy weekend. W dniach 29 i 30 czerwca na tory Średzkiej Kolei Powiatowej, jak co dwa tygodnie, wyjedzie lokomotywa parowa.

Warto wspomnieć, że od ubiegłego weekendu na trasie pomiędzy Środą i Zaniemyślem kursują po trzy pary pociągów. Wyjazdy ze Środy odbywają się o 10.00, 14.00 i 18.00, a powrotne wyjazdy z Zaniemyśla realizowane są o 12.00, 16.00 i 19.20.

Ponadto w niedzielę 30 czerwca o godz. 9.45 na stacji Środa Miasto nastąpi powitanie Sławomira Bednarka, który kończy swój miesięczny rajd Polsce na rowerze Wigry. Podczas tego rajdu nastąpiła też promocja średzkiej kolejki. Tego dnia w czasie wszystkich prowadzonych kursów pojawi się możliwość porozmawiania z podróżnikiem o jego pasji i doświadczeniach.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś temat, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Via del Corsso - Październik/Listopad
Reklama GPŚ BOCZNA