Średzianin po raz kolejny wziął udział w nagraniu teleturnieju "Jeden z dziesięciu". Średzianin po raz kolejny wziął udział w nagraniu teleturnieju "Jeden z dziesięciu".

Piąty raz w "Jeden z dziesięciu"

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Znany z telewizyjnych występów średzianin Dariusz Węcławiak już po raz piąty zmierzył się z rywalami w teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Efekt jego zmagań zobaczymy w TVP 1 już 30 maja.

Oczywiście do tego czasu uczestnik nie może zdradzić wyniku, ale znając „efekty” dotychczasowych czterech występów Węcławiaka w tym prestiżowym teleturnieju można mieć nadzieję, że łatwo w Lublinie podczas nagrania, skóry nie sprzedał.
Przypomnijmy, że emitowany w TVP od czerwca 1994 roku program, prowadzony nieprzerwanie przez Tadeusza Sznuka, po raz pierwszy gościł Dariusza Węcławiaka w styczniu 1995. W nagrywanym wówczas jeszcze w Warszawie odcinku średzianin zajął drugie miejsce (wówczas nienagradzane nawet nagrodą pocieszenia). Drugim jego podejściem był start w lutym 2005 roku, kiedy wygrał (nagrywany już w Oddziale TVP w Lublinie) odcinek, ale uzyskując wynik zbyt mały, aby dostać się do Wielkiego Finału Edycji.
Ta sztuka udała mu się za trzecim razem czyli w listopadzie 2009 roku, kiedy to wygrał znów odcinek, a uzyskany wynik pozwolił mu na wejście do Wielkiego Finału. Tam wystąpił w lutym 2010 r. odpadając z tego doborowego gremium jako czwarty. Po raz czwarty startował w odcinku nagranym w kwietniu 2014. Tym razem, jak za pierwszym startem, zajął drugie miejsce, ustępując tylko zwycięzcy teleturnieju.
Piąte nagranie to właśnie to z 25 kwietnia tego roku, a jego rezultat poznamy już na końcu maja. Sam zainteresowany zapowiada, ze to nie koniec jego przygody z tym programem.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś temat, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.