×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43.

 MotoMikołaje wraz z mieszkańcami wspólnie pozowali do pamiątkowego zdjęcia. MotoMikołaje wraz z mieszkańcami wspólnie pozowali do pamiątkowego zdjęcia.

MotoMikołaje na rynku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W niedzielne południe 3 grudnia płyta Starego Rynku w Środzie zapełniła się świątecznie przystrojonymi motocyklami prowadzonymi przez średzkich Etyliniarzy w strojach św. Mikołaja.

Około czterdziestu Mikołajów, którzy wystartowali spod „dużego” Orlenu, można było podziwiać, kiedy przejeżdżali m.in. ulicami: Niedziałkowskiego, Poselską, Kościuszki, 20 Października, Żwirki i Wigury, Czerwonego Krzyża, Wałową oraz Wiosny Ludów. Średzcy Etyliniarze zrobili też krótki przystanek, by zawitać do Szpitala Średzkiego i sprawić niespodziankę przebywającym na oddziale dziecięcym najmłodszym pacjentom. Po złożeniu życzeń i rozdaniu upominków wyruszyli na Stary Rynek.
Już z daleka można było usłyszeć nadjeżdżających MotoMikołajów. Na szczęście, pomimo dość mroźnego dnia, zza chmur wyjrzało słońce i średzianie licznie przybyli na płytę rynku, aby zobaczyć barwne maszyny. Etyliniarze z kolei rozdawali zebranym dzieciom smakołyki i chętnie pozowali do zdjęć u boku swoich motocykli.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Żłobek Mini Odkrywcy