×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 55

Wydrukuj tę stronę

Gzub zaprasza na majówkę!

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Dla tych, którzy nie mają pomysłu na spędzenie najbliższych majowych dni, z propozycją wychodzi lokalny Browar Gzub z siedzibą w Annopolu.

- W tym roku przenosimy fyrtel na teren naszego browaru. Od tej pory będziecie mieli okazję napić się naszych piw wprost z ośmiu kranów, w międzyczasie leżąc na zielonej trawie i wygrzewając się w ciepłym słońcu. Piwo serwowane będzie przy samym browarze, tak blisko miejsca jego produkcji jak tylko to możliwe – zachęcają organizatory wydarzenia na Facebooku.

Szykowane są takie atrakcje jak: piwo w atrakcyjnej cenie, drzwi otwarte w browarze, relaksująca muzyka, chillout na trawie, planszówki, piłka nożna, badminton, grill i ognisko (prowiant we własnym zakresie). Poza piwem pojawią się też: zimne napoje bezalkoholowe, kawa z ekspresu ciśnieniowego serwowaną przez baristów, herbata i przekąski.

Majówka z Gzubem planowana jest na dwa dni, a dokładnie 3 i 4 maja. Na terenie przy browarze w Annopolu będzie można pojawić się w godzinach 12:00-22:00. Organizatorzy zachęcają też do dojazdu poprzez Średzką Kolej Powiatową.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś temat, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.