Do pożaru doszło w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej. Do pożaru doszło w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej. OSP Brodowo

Potrzebna pomoc po pożarze

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

We wtorek 16 kwietnia doszło pożaru domu jednorodzinnego w miejscowości Kijewo. Ogień pojawił się w mieszkaniu doszło około godz. 06.30. Jeszcze tego samego dnia na pomoc ruszyli okoliczni mieszkańcy.

- 16 kwietnia zdarzyła się tragedia w rodzinie Kacpra. Od zwarcia w instalacji elektrycznej zapalił się jego dom, odcinając drogę ucieczki pozostałym członkom rodziny znajdującej się na poddaszu. Kacper uratował siostrę oraz jej dziecko podstawiając drabinę do okna. Z rzeczy Kacpra ocalał jedynie garnitur, który był przygotowany na egzamin ósmoklasisty – czytamy w opisie zbiórki, która została założona przez radnego Arkadiusza Mroczyka.

- Cała rodzina pozostała bez rzeczy i środków do życia. Kilka lat temu rodzina w tragiczny sposób straciła ojca. Cała rodzina liczy 11 osób. Liczymy na wsparcie finansowe w celu odbudowy rodzinnego domu Kacpra – czytamy w dalszej części opisu, pod którym podpisali się nauczyciele szkoły podstawowej w Słupi Wielkiej.

Link: https://pomagam.pl/slzhmr57?fbclid=IwAR3qhN_-WEQ9IEq3oPz0tXmoM2tRtBo8xvgiw77hoArB2UMmy8IsOvneKkI.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś temat, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.