Niepubliczne Przedszkole „Krasnal Hałabała”, zdobywcy 1. miejsca w konkursie na „Wielkanocną Palmę”.  Niepubliczne Przedszkole „Krasnal Hałabała”, zdobywcy 1. miejsca w konkursie na „Wielkanocną Palmę”.

Palmowy konkurs [ZDJĘCIA]

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Na Starym Rynku w Środzie, podczas wielkanocnego kiermaszu w minioną Niedzielę Palmową 14 kwietnia, odbył się także tradycyjny konkurs na „Wielkanocną palmę”.

Tego roku trzyosobowa komisja w składzie: burmistrz Piotr Mieloch, przewodniczący Rady Miejskiej Paweł Wullert i proboszcz kolegiaty kanonik ks. Janusz Śmigiel, nie miała łatwego zadania, bowiem do konkursu, zarówno indywidualnie jak i grupowo, zgłosiła się bardzo duża liczba uczestników. Królowały palmy od koloru do wyboru, małe, duże i wielkie, a nawet 4-metrowe.
Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Komisja w kategorii indywidualnej wyłoniła zwycięzców: 1. miejsce Marta Fludra, 2. Antosia i Wojtek Nowakowscy, 3. Antek Kulka. W kategorii grupowej 1. miejsce zdobyło Niepubliczne Przedszkole „Krasnal Hałabała”, 2. Niepubliczne Przedszkole „Osiedlowe Skrzaty” grupa „Wodne Skrzaty”, 3. Niepubliczne Przedszkole „Kasztanowy Ogród” grupa „Motyle”.
Pozostali uczestnicy, którzy nie zdobyli miejsc na „podium”, otrzymali dyplomy uczestnictwa i nagrody pocieszenia.

Galeria

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.