Maciej Jóźwiak (z lewej) i Wojciech Ziętkowski (z prawej) startują do Parlamentu Europejskiego Fot. Narodowa Środa Maciej Jóźwiak (z lewej) i Wojciech Ziętkowski (z prawej) startują do Parlamentu Europejskiego Fot. Narodowa Środa

Zadecydował głos ludu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wojciech Ziętkowski skomentował swoją porażkę w ubiegłorocznych wyborach samorządowych. Uczynił to w wywiadzie udzielonym Narodowej Środzie.

W ostatnich tygodniach na facebookowym profilu Narodowa Środa pojawił się wpis o powstaniu telewizji internetowej. Pierwszym utworzonym materiałem był wywiad ze średzkimi kandydatami do Parlamentu Europejskiego, którzy startują z list Konfederacji: Maciejem Jóźwiakiem (Ruch Narodowy) i Wojciechem Ziętkowskim (Wolność).
Jedno z pytań do byłego włodarza odnosiło się do skomentowania przegranej w ubiegłorocznych wyborach. Ziętkowski odniósł się do słynnej maksymy „vox populi, vox dei”, co oznacza „głos ludu, głos Boga”. - Opatrzność i Duch Święty wiedzieli co robią. Trzeba się z tym pogodzić. Oczywiście miałem jeszcze mnóstwo planów i projektów, które chciałem zrealizować. W tym momencie organizuję sobie inne zajęcia – skomentował były włodarz podczas nagrania.
Cały wywiad można obejrzeć na facebookowym profilu Narodowa Środa.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś temat, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.