8-metrowy, dmuchany zając koloru fioletowego stanął na Starym Rynku w Środzie. 8-metrowy, dmuchany zając koloru fioletowego stanął na Starym Rynku w Środzie. Redakcja GPŚ

Zając z Browaru odwiedził Środę

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Już stoi! 8-metrowy, dmuchany zając koloru fioletowego ze Starego Browaru w Poznaniu pojawił się na średzkim Starym Rynku.

Pozostanie tam do niedzieli 7 kwietnia, a następnie ruszy w dalszą trasę po Wielkopolsce. Jednakże w Środzie pozostanie jego „kolega” - 2,5-metrowy, także fioletowy, plastikowy zając, którego oglądać będzie można na rynku do 23 kwietnia.
Stary Browar ogłosił poszukiwania zająca-giganta, który uciekł pracownikom Centrum 15marca. Zwrócił się więc do wszystkich mieszkańców Wielkopolski, w tym także średzian, z apelem o pomoc w poszukiwaniu zająca. Ogłoszono rysopis zbiega i rozpoczęto akcję poszukiwawczą.
W związku z tym można wziąć udział w konkursie na Facebooku. Wystarczy wrzucić zdjęcie z gigantycznym fioletowym zającem pod postem konkursowym na fanpage’u Urząd Miejski w Środzie Wielkopolskiej. Trzy najbardziej oryginalne zdjęcia zostaną nagrodzone. Konkurs trwać będzie od 5 kwietnia od godz. 15:00 do 7 kwietnia do godz. 23:59.

Media

Patryk

Pasjonat muzyki rockowej oraz grafiki komputerowej. Człowiek wielu pasji i zamiłowań. Nie znosi nudy, ciągle musi coś tworzyć.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.