Szymon Kasprzyk do walki trenuje pod okiem najlepszych w poznańskim klubie Czerwony Smok. Szymon Kasprzyk do walki trenuje pod okiem najlepszych w poznańskim klubie Czerwony Smok. fot. Arch. pryw.

Średzianin w Fame MMA

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Średzianin Szymon Kasprzyk, znany wszystkim jako Isamu, 30 marca weźmie udział w walce podczas gali Fame MMA. Kto będzie jego przeciwnikiem?

MMA to dyscyplina sportowa, w której zawodnicy sztuk i sportów walki walczą przy dużym zakresie dozwolonych technik (w zasadzie dopuszcza się wszystkie techniki dozwolone w innych sportach walki bez broni). Gale MMA stają się coraz popularniejsze w naszym kraju. W ostatnim czasie pojawiła też w Polsce jedyna gala typu freak fight, podczas której zmierzyć się mogą największe gwiazdy polskiego YouTube'a oraz telewizyjni celebryci - Fame MMA.
Podczas najbliższej gali, która odbędzie się 30 marca w Atlas Arenie w Łodzi, obok takich postaci jak siostra Godlewska czy Piotr Witczak (Bonusem BGC), w walce wieczoru zmierzy się średzki youtuber Isamu. Jego przeciwnikiem będzie inny youtuber DeeJayPallaside czyli Daniel Pawlak. Szymon do walki przygotowuje się pod okiem najlepszych trenerów w kraju, m.in. w Klubie Sportów Walki Czerwony Smok w Poznaniu.
Podczas konferencji prasowej w niedzielę 24 marca Isamu powiedział, że jego rywal nie ma szans mu zagrozić, ponieważ on sam mu na to nie pozwoli. - Za dużo włożyłem pracy w swoje treningi – mówił Szymon. Dodał jednak, że nie lekceważy swojego przeciwnika i ma nadzieję, że ta walka nie będzie „freakowa”, a prawie zawodowa.
- Isamu trenował wcześniej parter i jest zdecydowanie mocniejszy, ale ja też trenuję, pomimo że nie miałem na to czasu. Nie miałem wcześniej doświadczenia w sportach walki, ale nie można mnie skreślać – odpowiadał jego rywal DeeJayPallaside.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.