Ciało mężczyzny znaleziono w piątek 15 marca w Brodowie. Ciało mężczyzny znaleziono w piątek 15 marca w Brodowie.

Co wiemy o zdarzeniu w Brodowie?

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

W piątek po południu media obiegła informacja, że w Brodowie znaleziono zwłoki mężczyzny, prawdopodobnie czarnoskórego. Czy prokuratura potwierdziła te doniesienia?

Przypadkowy przechodzień zauważył ciało na jednym z pól w pobliżu drogi krajowej nr 11 w Brodowie i poinformował o tym policję. Na miejscu zjawili się średzcy funkcjonariusze oraz prokurator.
Ustalono, że ciało należało do białoskórego mężczyzny, a nie do czarnoskórego, jak początkowo podawały media. Zwłoki mogły znajdować się w tym miejscu nawet około 3 miesięcy.
Prokurator Rejonowy w Środzie Grzegorz Gucze poinformował, że wstępnie zidentyfikowano ciało, jednak do ostatecznych wniosków potrzebne będą jeszcze sekcja zwłok i dodatkowe badania. - Nie znane są jeszcze przyczyny zgonu mężczyzny, ale biegły początkowo wykluczył udział osób trzecich – dodaje szef średzkiej prokuratury. Aby jednak to potwierdzić, koniczne jest otrzymanie wyników dodatkowych badań, które znane będą za około miesiąc.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.