Odnowią plac zabaw?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W związku z budżetem gminy Środa na 2018 rok radny Daniel Rydian złożył propozycję modernizacji placu zabaw przy ul. Tuwima na ?Korbolach?.

Mieszkańcy naszego miasta często zgłaszają się do włodarzy, radnych, a nawet do naszej redakcji z problemami i prośbami w różnych sprawach. Radny D. Rydian w ostatnim czasie otrzymał dużo sygnałów związanych z placem zabaw przy ul. Tuwima. Rodzice korzystających z niego dzieci twierdzą, że plac wymaga modernizacji, a znajdujące się tam urządzenia zagrażają bezpieczeństwu najmłodszych. Radny każdą informację o uszkodzonym elemencie przekazywał do Zakładu Gospodarki Komunalnej, który na bieżąco przeprowadzał naprawy.
Mając jednak na uwadze, że te drobne naprawy na dłuższą metę nie zdają egzaminu, D. Rydian postanowił wysłuchać pomysłów rodziców odwiedzających plac. Planuje także skontaktować się z producentami urządzeń montowanych na placach zabaw. Wstępny projekt zostanie zaprezentowany okolicznym mieszkańcom.

Mariusz

Z wykształcenia inżynier, z zamiłowania dziennikarz wierzący w ideę darmowego dostępu do informacji, wolnych mediów i wolnego oprogramowania. Pasjonat technologii, ekologii i motoryzacji, zwłaszcza tej włoskiej.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – redakcja@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Wyprzedaż butów...