Montaż choinki na Starym Rynku trwał około 2 godzin. Montaż choinki na Starym Rynku trwał około 2 godzin.

Choinka stanęła na rynku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Najlepszym dowodem na to są choinki, które pojawiają się w naszym mieście. W poniedziałek 11-metrowe drzewko stanęło na płycie Starego Rynku.

Jak co roku świąteczne choinki stawiane są w głównych miejscach naszego miasta. Stary Rynek upiększa już drzewko, które przyjechało z prywatnej posesji przy ul. Prądzyńskiego.

Mimo że każdego roku zarządca ulicy Małej Klasztornej apeluje, aby w dniu transportu choinki nie parkować aut, prawie za każdym razem znajdzie się osoba, która zignoruje prośbę. W tym roku na ratunek Zakładowi Gospodarki Komunalnej, który zajmował się montowaniem choinki, przyszła Straż Miejska. Na szczęście właściciele aut szybko się znaleźli i umożliwili dojazd.

We wtorek choinka pojawiła się także przed Ratuszem. Ta z kolei przybyła z ulicy Sucharskiego. Już wkrótce podobne drzewka staną też przed średzkim Magistratem i Max Mariną nad jeziorem. Uroczyste zapalenie tej na Rynku odbędzie się 6 grudnia, a podziwiać będzie można je do połowy lutego.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.