Ulica była nieprzejezdna z powodu wylewającej się na nią piany.  Ulica była nieprzejezdna z powodu wylewającej się na nią piany. fot. PSP Środa

Ulica Niedziałkowskiego zablokowana

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

W piątek 4 stycznia w godzinach popołudniowych ulica Niedziałkowskiego w Środzie została zamknięta na ponad dwie godziny. Co było przyczyną utrudnień komunikacyjnych?

Kierowcy udający się ul. Niedziałkowskiego w stronę dworca PKP natrafili na korek uliczny. Znajdująca się na ulicy piana i działania straży pożarnej uniemożliwiły poruszanie się po drodze. Kierowcy zmuszeni byli przemieszczać się objazdami.
Według oficjalnych informacji, jakie otrzymaliśmy od pełnomocnika zarządu średzkiej cukrowni utrudnienia spowodowane były na skutek spienienia się wody spławiakowej w osadniku radialnym i wydobyciu się na zewnątrz osadnika piany, która spłynęła i przedostała się bramą wjazdową na ul. Niedziałkowskiego. Po otrzymaniu informacji o zaistniałym fakcie, została zorganizowana grupa, która zajęła się usuwaniem piany. Niestety, incydent spowodował konieczność zamknięcia ulicy przez straż pożarną na ponad dwie godziny.
Pełnomocnicy cukrowni zaznaczają, że piana nie jest szkodliwa dla zdrowia ludzi.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.