Gmina bezpłatnie wydaje tabletki wyciszające dla zwierząt na Sylwestra. Gmina bezpłatnie wydaje tabletki wyciszające dla zwierząt na Sylwestra.

Odbierz tabletki wyciszające dla swojego zwierzęcia

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Burmistrz Piotr Mieloch nie zrezygnuje z pokazu sztucznych ogni podczas Sylwestra.

Zważając jednak na opinię części mieszkańców, zastosowane zostaną sztuczne ognie o zmniejszonym efekcie hukowym. Podstawą tegorocznego pokazu fajerwerków będą zatem efekty wizualne.
Mieszkańcy gminy Środa będą mogli również nieodpłatnie otrzymać tabletki wyciszające dla psów i kotów, zakupione przez schronisko. Po ich odbiór należy zgłosić się w dniach 17-22 grudnia do weterynarii przy ul. Sucharskiego 27, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-9:30 i 17:00-18:30 oraz w sobotę w godz. 8:00-10:00. Właściciel będzie zobowiązany do okazania książeczki zdrowia psa.
Urząd Miejski informuje zaznacza jednak, że środki farmakologiczne przeznaczone są wyłącznie dla indywidualnych właścicieli psów i kotów, nieprowadzących działalności związanej z ich hodowlą.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.