Jędrzej Józefowicz ze średzkiej Szlachetnej Paczki z Martyną Wojciechowską. Jędrzej Józefowicz ze średzkiej Szlachetnej Paczki z Martyną Wojciechowską. screen Fb/Szlachetna Paczka Środa

Martyna Wojciechowska dla Szlachetnej Paczki

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Średzka Szlachetna Paczka działa prężnie w naszym mieście już od kilku lat. W ciężkiej pracy wolontariuszy wsparła słowem nawet znana prezenterka telewizyjna, dziennikarka, podróżniczka i pisarka – Martyna Wojciechowska.

Członkowie Szlachetnej Paczki w Środzie rozpoczęli już odwiedzanie pierwszych rodzin, by pomóc im w swoich zmaganiach. Wieści o lokalnych działaniach wolontariuszy dotarły nawet do Martyny Wojciechowskiej, która poprzez nagrany filmik wraz z Jędrzejem Józefowiczem podziękowała za ich pracę i życzyła powodzenia.
Warto przypomnieć, że średzka paczka zaprasza do wzięcia udziału w rekreacyjnym biegu charytatywnym. II Bieg z Paczką odbędzie się 18 listopada nad jeziorem. Główny „wyścig” wystartuje o godz. 12:00 spod Max Mariny. Podczas wydarzenia będzie możliwość wsparcia potrzebujących rodzin poprzez przyniesienie trwałej żywności, środków czystości oraz materiałów szkolnych. Artykuły zostaną przekazane podopiecznym Szlachetnej Paczki ze średzkiego rejonu.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.