Parking przy Netto jest darmowy tylko przez 45 minut. Parking przy Netto jest darmowy tylko przez 45 minut.

Parking tylko dla klientów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ubiegłym tygodniu parking przy jednym ze średzkich marketów stał się płatny. Czy w związku z tym nie postawimy już za darmo auta przy sklepie na czas zakupów?

Mieszkańcy zastanawiali się, czy pobieranie opłat za pozostawienie samochodu przy Netto jest potrzebne. – Przecież ten parking i tak zazwyczaj był w połowie pusty – mówi jedna ze średzianek.
Okazuje się jednak, że klienci marketu będą mogli skorzystać z darmowego miejsca postojowego do 45 minut, każda następna godzina kosztować będzie 3 zł.
– Pomysł płatnego parkingu powstał dlatego, że wszystkie okoliczne imprezy wiązały się z zapełnianiem się placu przed naszym marketem, a musimy jednak pamiętać, że jest on dla klientów – tłumaczy Joanna Gawron, kierownik sklepu Netto.
Gdzie zostawić więc auto, gdy przyjedziemy do pobliskiego Ośrodka Kultury, np. na koncert. – Z pewnością podejmę kroki w kierunku zapewnienia parkingu osobom korzystającym z zajęć ośrodka – odpowiada „złapana” przez nas podczas przerwy wakacyjnej dyrektor Ewa Kusik.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.