Niewielką przewagę mieli mieszkańcy głosujący za zlikwidowaniem boiska.  Niewielką przewagę mieli mieszkańcy głosujący za zlikwidowaniem boiska.

Mieszkańcy podzieleni

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kilkakrotnie pisaliśmy już o pomyśle, by boisko na os. Jagiellońskim, naprzeciwko bloku nr 21, zostało zlikwidowane, a na jego miejscu pojawił się parking. W lipcu przeprowadzono na ten temat ankietę wśród mieszkańców. 

W czerwcu Rafał Piechowiak, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej, poinformował, że podczas obrad walnego zgromadzenia członków przegłosowano wniosek o przeprowadzanie wśród mieszkańców osiedla ankiety dotyczącej likwidacji boiska i wybudowania parkingu. Ankieta przeprowadzana była w lipcu.
Na pytanie: „Czy jest Pani/Pan za likwidacją boiska do koszykówki znajdującego się pomiędzy budynkami o numerach 14, 19, 20, 21 i 21A na osiedlu Jagiellońskim i zorganizowaniem w tym miejscu parkingu dla samochodów osobowych?” odpowiedziały 163 osoby. Po przeliczeniu głosów okazało się, że 99 spośród nich udzieliło odpowiedzi „tak”, a 64 odpowiedziały „nie”. Czy to oznacza, że boisko wkrótce zniknie?
O decyzji zarządu spółdzielni poinformujemy w kolejnym wydaniu GPŚ.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.