Uczestnicy spotkania z okazji 50-lecia ukończenia szkoły. Uczestnicy spotkania z okazji 50-lecia ukończenia szkoły. Ewa Jasińska

Spotkanie po 50 latach

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Pod koniec czerwca odbyło się spotkanie absolwentów obecnego Zespołu Szkół Rolniczych. Byli uczniowie zebrali się z okazji 50-lecia ukończenia szkoły. 

Absolwenci, którzy pisali maturę 50 lat temu w ówczesnym Państwowym Technikum Rolniczym w Środzie, spotkali się przede wszystkim dzięki koledze z rocznika, Bronkowi Roweckiemu, i jego pomocnikom. Impreza odbyła się w Mikorzynie, gdzie uczestnicy mogli skorzystać z rejsu stateczkiem, porozmawiać i potańczyć przy grającym zespole.
– Rozmowy i wspomnienia nie miały końca. Niektórzy byli pierwszy raz na takim spotkaniu „po latach”, kilka osób niestety już odeszło – opowiada Ewa Jasińska, jednak z uczestniczek. – Była z nami również pani Baranowska, wychowawczyni klasy B – dodaje.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.