Hubert z kapelą Średzioki. Hubert z kapelą Średzioki.

Marzenia Huberta

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Czternastoletni Hubert ze Środy tak pokochał członków kapeli Średzioki i ich utwory, że po przebudzeniu z narkozy po ciężkiej operacji kręgosłupa marzył, by zespół go odwiedził.

Kilka dni temu do wokalistki kapeli Średzioki, Ewy Kusik, zadzwoniła mama Huberta, pani Aldona. Opowiedziała o tym, że jest mamą chorego chłopca, który niebawem będzie miał już kolejną operację kręgosłupa.
– Współczułam, bo bardzo mi żal cierpiących ludzi. Jednak zaskoczyła mnie i wzruszyła informacja, że marzeniem Huberta jest, by odwiedziła go kapela Średzioki – relacjonuje Ewa Kusik. Kiedy Hubert otworzył oczy po narkozie i udanej operacji, o swoim marzeniu powiedział lekarzowi. Entuzjazm, radość i nadzieja na wizytę kapeli pozwalała mu przetrwać ból i wracać do zdrowia. By spełnić zatem marzenia chłopca, 27 czerwca kapela pojechała go odwiedzić. Średzioki już niejednokrotnie pomagały dzieciom i osobom w podobnych sytuacjach, dlatego i tym razem członkowie wyruszyli na spełnienie marzeń Huberta z otwartymi sercami.
– To bardzo mądry chłopiec, otoczony wspaniałą rodziną. Wręczyliśmy mu płyty i pluszowego misia, wierząc, że kiedy Hubert będzie na niego spoglądał, pomyśli o nas i choć w maleńkim stopniu zrekompensuje to jego cierpienia. Niestety, czekają go kolejne zabiegi. Trzymamy kciuki i do zobaczenia na naszych koncertach – powiedzieli członkowie kapeli. To kolejny dowód na to, jak łatwo każdy z nas może sprawić radość chorym i spełniać marzenia dobrocią, która tak naprawdę nic nie kosztuje.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.