Potwierdziły się nasze informacje o tym, że u jednego z ratowników medycznych średzkiego szpitala podejrzewano zakażenie koronawirusem.
W środę na naszym portalu informowaliśmy, że z uwagi na rosnące zagrożenie koronawirusem od 30 marca do odwołania miało być zamknięte targowisko miejskie wraz z…
Od 1 kwietnia we wszystkich blokach miała zostać wprowadzona segregacja odpadów zgodna z nowymi przepisami. Wiadomo już, że tak się nie stanie.
Arkadiusz Kaczmarek zrezygnował z funkcji prezesa Towarzystwa Przyjaciół Kolejki Średzkiej „Bana”. W zarządzie stowarzyszenia pozostanie tylko do końca miesiąca.
Czterech mężczyzn postanowiło zniszczyć pomnik w pobliżu Liceum Ogólnokształcącego przy ul. ks. Kegla. Zdarzenie to zostało zarejestrowane na kamerach monitoringu.
Zrzutka na szpital średzki przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. W kilka dni, wspólnie, osiągnęliśmy cel. Symboliczny czek od redakcji przekazaliśmy we wtorek rano zarządowi szpitala i…
Kilka tygodni temu poruszyliśmy kwestię uszkodzonej elewacji poewangelickiej kaplicy przy ul. Nekielskiej w Środzie.
Poznańska policja prowadzi postępowanie w sprawie kupna przez miasto działki od cukrowni pod nowy stadion Polonii. Były burmistrz Wojciech Ziętkowski jest spokojny o wynik.

WARTO OBEJRZEĆ