W ubiegłą sobotę po raz pierwszy rozegrany został Sołecki Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Środy. W rozgrywkach wzięło udział 16 spośród 38 sołectw gminy…
W związku ze zbliżającym się sylwestrem właściciele psów i kotów mogą otrzymać bezpłatnie tabletki uspokajające dla czworonogów.
Prawdopodobnie do końca roku pojawią się cztery nowe parkometry w średzkiej strefie płatnego parkowania. Wiemy, gdzie staną nowe urządzenia do pobierania opłat.
Ponad 100 tysięcy złotych może kosztować adaptacja pomieszczeń w budynku przy ul. Żwirki i Wigury na potrzeby średzkiego punktu paszportowego.
Od niedzieli zmienia się rozkład jazdy średzkiej komunikacji. Dotychczasowa pętla na Lipowej zostaje przeniesiona na Inwalidów Wojennych, skąd autobusy będą dojeżdżać z „Dworca Przesiadkowego Komunikacji…
Ponad 90 tysięcy złotych wyniosły przychody ze średzkiej strefy płatnego parkowania w październiku. Znaczną część zysków przyniosła sprzedaż zegarów abonamentowych.
W listopadzie w kilku miejscach na terenie Środy pojawiły się nowe nasadzenia. Zakład Gospodarki Komunalnej podsumował ostatnie wykonane prace.
Zakład Gospodarki Komunalnej w minionym miesiącu zakupił nowy sprzęt. Może być on wykorzystywany do wielu zadań dotyczących utrzymania czystości w mieście.