×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 55

W piątek informowaliśmy o niewybuchu przy ul. 3 Maja. Dziś rano podczas dalszych prac ziemnych, w wykopanym dole zauważono dwa wystające elementy, przypominające ten z piątku. Na razie nie wiadomo czy są to kolejne pociski moździerzowe. Ze względu na bezpieczeństwo przechodniów teren zabezpieczyła policja. Służby mundurowe oczekują na przyjazd saperów.

AKTUALIZACJA: o 11:40 saperzy zabezpieczyli 4 sztuki pocisków moździerzowych. - informacje potwierdził dyżurny KPP w Środzie.   

Matura zbliża się coraz większymi krokami. Ale zanim uczniowie zasiądą do egzaminacyjnych arkuszy, mieli oni niepowtarzalną okazję doskonale się bawić na studniówkowym balu.

Przed jedną ze średzkich posesji w trakcie prac związanych z przyłączeniem gazu wykopano pocisk moździerzowy.

Zespół Szkół Rolniczych oraz Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością „Niebieski Zakątek” w Środzie w listopadzie zorganizowały zbiórkę na rzecz osób niepełnosprawnych. W piątek 17 stycznia ogłoszono ile udało się zebrać pieniędzy.

Niecałe 30 tysięcy złotych wpłynęło do budżetu strefy płatnego parkowania za grudzień. Był to trzeci miesiąc funkcjonowania tego rozwiązania w centrum miasta.

140 tysięcy z budżetu powiatu zostanie przeznaczone na remont drugiego parowozu. Decyzja została podjęta przez radnych powiatowych na środowej sesji.

Eliza Rzun walczy z włoskim partnerem o 5-letnią córkę Elenę. Póki co polski sąd stanął po stronie Włocha.

Browar Gzub w Annopolu po udanym poprzednim roku nie zamierza zwalniać tempa. Za nami pierwsza tegoroczna piwna impreza, czyli zimowa edycja Craft Beer Camp.